Výuka

INDIVIDUÁLNÍ WORKSHOPY pro veterinární lékaře a veterinární sestry

MVDr. Kateřina Slabá

Workshopy:

  • č. 1.: Vyšetření dutiny ústní, zápis do zubní karty, odstranění zubního kamene přístrojové i ruční odstranění subgingiválního kamene, péče o nástroje
  • č. 2: Intraorální RTG  psa a kočky- polohování – paralelní technika, technika půlícího úhlu, dvojitě půlícího úhlu a extraorální technika u koček
  • č. 3: Intraorální RTG – interpretace (je možné i online, možné vyhodnotit i Vaše RTG intraorální snímky)
  • č. 4: Uzavřené extrakce (doporučené znalosti: workshop číslo 1, 2, 3)
  • č. 5: Chirurgické extrakce (doporučené znalosti: workshop č.1 , 2, 3, 4)
  • č.6 : Parodontální chirurgie- otevřená gingivální kyretáž, plastika dásně posunutým lalokem, „lateral sliding flap“, případně řízená tkáňová regenerace (doporučené znalosti: č. 1, 2, 3)
  • č.7 : Ortodoncie – nákusná ploška, elastický řetízek, prodloužení korunek… (doporučené znalosti: č. 1, 2, 3)
  • č.8.: Záchovná stomatologie – práce s kompozitními materiály, rekonstrukce skloviny, ošetření zubního kazu (doporučené znalosti: č. 1, 2, 3)
  • č. 9: Základy endodoncie – vitální amputace pulpy u čerstvě zlomených zubů… (doporučené znalosti: č. 1, 2, 3, 8)

Doporučené znalosti- nejsou podmínkou, nicméně v případě, že je účastník kurz neabsolvoval, nemůžeme zaručit spokojenost, vzhledem k chybějící návaznosti si účastník neodnese ty znalosti, které by očekával. I my si přejeme, aby všichni pdcházeli spokojení a mohli své znalosti uplatnit v praxi. Například bez znalosti preparace kavity a její výpně není možné provést jakékoliv endodontické ošetření, stejně tak bez RTG vyšetření apod.

Další témata dle přání účastníka, možná po domluvě (e-mailem nebo telefonicky).
Teoretický krátký úvod podle potřeby a tématu, poté praktická výuka.
Termíny v pracovní dny dle domluvy dle možností, převážně odpoledne.
Trvání workshopu 4 hodiny, s krátkou pauzou na svačinu (zajistíme čaj, kávu, drobné občerstvení- sdělte nám případní dietní omezení).
Individuální přístup, intenzivní výuka, zkušený lektor se věnuje pouze Vám!
Není třeba čekat, až se na téma, které si potřebujete osvojit bude pořádat hromadný workshop!
Doporučujeme si přivézt vlastní nástroje, se kterými je účastník zvyklý pracovat, nicméně plné instrumentárium je k dispozici, spotřební materiál zajistíme. Biologický materiál si zajistí účastník, podel náplně kurzu, domluvíme emailem nebo telefonicky.
Pro detailní informace mě prosím kontaktujte.

Cena 7250 Kč včetně DPH + spotřební materiál (výplňový materiál, cementy apod.). Informace k platbě obdržíte e-mailem, zašlete prosím fakturační údaje.

PO DOBU COVID PANDEMIE VYŽADUJEME U WORKSHOPŮ S OSOBNÍ ÚČASTÍ PŘEDEM OTESTOVÁNÍ MINIMÁLNĚ ANTIGENNÍM TESTEM- antigenní testy jsou  za úhradu nákladů k dispozici i u nás v ordinaci.

Komentáře jsou zakázány.